Loże i obozy na mapie polski Odd fellows Oddział Polski

Loże i obozy na mapie polski

Aktualnie Stowarzyszenie Bratniej Pomocy O.F. posiada swoje oddziały w Polsce w następujących miastach -kontakt:

– Wrocław (siadziba zarządu):   stowarzyszenie@oddfellows.pl
logo5

Wrocław Loża nr1 Zygmunt: www.zygmunt.org.pl zygmunt@oddfellows.pl

– Wrocław, „Wratysław”:  wratyslaw@oddfellows.pl
Leszno,  „Comenius”:   comenius@oddfellows.pl
– Pozań, „Kosmos”:    kosmos@oddfellows.pl
– Szczecin, „Bogusław”:    boguslaw@oddfellows.pl
– Warszawa, „Wars”:    wars@oddfellows.pl
– Zielona Góra, „Lubusia”:   lubusia@oddfellows.pl

 

[mappress mapid=”1″]